Scroll to top
cs

NOVINKA:

Dovolte, abychom Vám představili novou řadu laminátových podlah Impressive a Impressive Ultra.

Laminát nebyl nikdy tak voděodolný a věrný přírodě.   

Společnost Quick-Step, absolutní špička v designu, inovaci a kvalitě, zavedla novou generaci vodovzdorných laminátových podlah. Laminát nikdy nevypadal tak přirozeně a nepociťovali jste jej tak věrně jako u Impressive Ultra.

Quick-Step je první společnost, která vyvinula technologii, díky níž jsou laminátové podlahy vodovzdorné. Její spoje jsou vybaveny ochrannou vodovzdornou vrstvou (Hydroseal). Tato vrstva brání vodě proniknout do spojů, takže se místo toho třpytí na podlaze.Spoje jsou vytlačeny do povrchové struktury přímo od prvního kroku výroby. To nejenom dodává laminátové podlaze vodovzdornost, ale design, barva a struktura prken se díky tomu nenápadně promítají do spoje.

 

podlaha-novinka

  • Spoj již tedy nemá jen jeden odstín, který by odpovídal dominantnímu odstínu podlahy. Nikoli, díky zcela nové technologii tvorby spojů jsou do spoje jemně vmíchány různé barevné odstínyObdobně je do spoje hladce začleněna i struktura a textura dřeva, a to nejenom na dlouhé, ale i na krátké straně prken.A tak podlaha s opotřebovaným vzhledem nemá jednolitý spoj, ale spoj, který je nedokonalý, lehce se vlní a vykazuje drobné trhlinky. Díky tomu nové laminátové podlahy mají naprosto věrný přírodní vzhled.
  • Tato nová technologie činí kolekci Impressive Ultra nejen realističtější než kdykoli předtím, ale podlahy jsou nyní také antistatické, a to dokonce i ve spojích. Spoje přitahují méně prachu, díky čemuž lze podlahy Quick-Step ještě snadněji čistit.
  • Impozantní podlahy Ultra jsou 19 cm široké a 138 cm dlouhé. Tato šířka nechává plně vyniknout designu, zatímco výjimečná délka prken způsobuje, že jak velké, tak i malé místnosti vyhlížejí hlubší. 12mm tloušťka činí tyto podlahy vysoce trvanlivéa také zaručuje maximální snížení hluku.

16 nových designů

Máte zájem o naše služby?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.